Bekijk in dit overzicht welke scholen zijn aangesloten bij de stichting. De interne cultuurcoördinatoren (icc-er) houden zich binnen hun school bezig met de invulling van culltuureducatie. De scholen zijn ingedeeld in drie werkgroepen met elk een eigen werkgroepvoorzitter. Bekijk in het overzicht wie je het beste kan raadplegen voor jouw vraag of idee.

Werkgroep 1

Werkgroepvoorzitter:
Dorien ten Dolle

Werkgroep 2

Werkgroepvoorzitter:
Miranda Nieuwenhuis

Werkgroep 3

Werkgroepvoorzitter:
Froukje Dieker

Chr. Daltonschool De Klimop

Website school
http://deklimop-lintelo.nl

Icc-er(s)
Charlotte Meijer

Contactgegevens
c.meijer@accentscholengroep.nl

Chr. Daltonschool ’t Warmelinck

Website school
http://warmelinck.nl

Icc-er(s)
Mirella ten Dam

Contactgegevens
m.vandersligte@accentscholengroep.nl

cbs De Höve

Website school
http://dehove.nl

Icc-er(s)
Nicole Heusinkveld

Contactgegevens
n.rensink@accentscholengroep.nl

obs de Wegwijzer

Website school
https://www.wegwijzerdinxperlo.nl

Icc-er(s)
Bettina IJzendoorn

Contactgegevens
bettina.teunissen@paraatscholen.nl

IKC de Bosmark

Website school
https://www.bosmark.nl

Icc-er(s)
Lenie DietzMarianne Nijenhuis

Contactgegevens
l.dietz@accentscholengroep.nlm.nijenhuis@accentscholengroep.nl

IKC de Triangel

Website school
http://triangelaalten.nl

Icc-er(s)
Lisette Kolkman

Contactgegevens
l.kolkman@accentscholengroep.nl

cbs Barlo

Website school
http://cbsbarlo.nl

Icc-er(s)
Mirjam Smit

Contactgegevens
mirjam.smit@accentscholengroep.nl

IKC Uniek

Website school
http://ikcuniek.nl

Icc-er(s)
Froukje DiekerMarissa Hollestelle

Contactgegevens
f.dieker@accentscholengroep.nlm.hollestelle@accentscholengroep.nl

cbs ’t Möllenveld

Website school
http://mollenveldhaart.nl/welkom/

Icc-er(s)
Dorien ten DolleRomy Fles

Contactgegevens
d.tendolle@accentscholengroep.nlr.fles@accentscholengroep.nl

obs De Slinger

Website school
https://www.obsdeslinger.nl

Icc-er(s)
Miranda Nieuwenhuis

Contactgegevens
miranda.nieuwenhuis@paraatscholen.nl

Basisschool St. Jozef

Website school
https://www.stjozefaalten.nl

Icc-er(s)
Paulien Peulers

Contactgegevens
p.peulers@skbg.nl

sbo nieuwHessen

Website school
http://nieuwhessen.nl

Icc-er(s)
Monique Stevens

Contactgegevens
m.stevens@accentscholengroep.nl

cbs Groen van Prinsterer

Website school
https://www.cbsgroen.nl

Icc-er(s)
Jantine Nijeboer

Contactgegevens
j.nijeboer@accentscholengroep.nl

t Bastion

Website school
https://www.bastionbredevoort.nl

Icc-er(s)
Corrie Elferink

Contactgegevens
c.elferink@bastionbredevoort.nl